wtorek, 14 marca 2017

coś nie mogłam się zebrać aby wstawić stosiki. ale udało  się:) a tym razem w nich trochę specjalności. pierwsza to super książka w prezencie od autora - EMPATON - bardzo mi się podobał e-book i dostałam taką w papierze:)  i do tego z dedykacją :) hura - strasznie się cieszę:)
kolejna perełka to Piknik na skraju drogi. Las. - upolowana w antykwariacie - za cenę przystępną jak na białego kruka :) trochę zakupów - niektóre w Skupszopie - ale to z reguły te z połamanymi czy uszkodzonymi grzbietami - niedosyt został - bo jeśli się pisze że książka jak nowa to nie powinna mieć połamanego grzbietu - ale cóż - treść się liczy najbardziej:)
trochę zakupów - zwłaszcza do serii, wymiana i oczywiście prezenty na dzień kobiet :) bo wszyscy wiedzą że kocham kwiatki ale i książki :)
i niby uważałam na to co kupuję bo miejsca mało, to znowu się zrobiły stosy. ale ustawa o regularnej cenie książki spowoduje pewnie przyrost nabytków i zaraz potem spadek - czas szybko kupić co się chce bo potem będzie dużo drożej niestety :(
ale może wtedy przestanę tyle kupować- i przestanę narzekać na brak miejsca na książki - i to jest jedyna optymistyczna myśl przy tej okazji.1 komentarz:

  1. Świetne. Ciekawi mnie szczególnie książka Rawik o Edith Piaf. Co do regularnej ceny książek to z tym nie mam problemów, bo i tak zazwyczaj mnie nie stać.

    OdpowiedzUsuń